Fason Üretim Hizmeti

Fason Üretim Hizmeti

Vitalab İlaç San.A.Ş. gelişmiş teknolojik sistem ve ekipmanlar sayesinde kapalı sistem üretim yapılan ve ISO 22000 Gıda Güvenliği Yönetim Sistemine (HACCP) uygun olarak dizayn edilmiş fabrikasında, tüm hatlarda amacına uygun bölgelere ayrılmış ve verimlilik odaklı bir dizayn ile optimum seviyede çalışma esnekliği sağlayan, yatay üretim konseptinde üretim sağlamaktadır.

Üretim tesisimizdeki tek yönlü akım prensipleri, ürün kontaminasyon riskini en iyi şekilde azaltmaktadır. Havalandırma sisteminde kullanılmakta olan HEPA filtreler sayesinde kontaminasyon riskinin kontrol altında tutulduğu tesisimizin kurulumunda anti bakteriyel inşaat malzemeleri ve anti bakteriyel pvc zemin döşemeleri kullanılmıştır. Bunun sonucu olarak üretimlerimiz ve personelimiz için en üst seviyede hijyen şartları sağlanmıştır.

Üretim maliyetlerinde önemli bir payı olan enerji giderlerinin makul seviyelere indirilebilmesi için fabrikamız şehir merkezinde, tüm tedarik bölgelerine yakın olarak, yatırım maliyeti yüksek, ancak işletme maliyeti düşük altyapı ekipmanları ile sağlanmıştır.Bunun sonucu olarak fason üretim hizmetinde ve kendi markalarımızın üretiminde rekabetçi fiyatlar sunma avantajı sağlanmıştır.

Firmamız; Kapsül / Tablet / Yumuşak Kapsül / Toz / Şurup / Damla / Ağız Spreyi / Macun / Çay / Tek Kullanımlık Ürünler (PVC ve Alüminyum Formlarında),Gummy Kozmetik Ürünleri (Şampuan,Serum,Krem Çeşitleri,Köpük,El Sabunları vb…) vb. gibi tüm üretim formlarını aynı tesiste üretebilme yetkinliğine ve fason üreticilerin farklı ihtiyaçlarına hizmet verilmesine olanak sağlamaktadır.

Ayrıca esnek ve yüksek üretim kapasitesi ile fason üretim talep eden müşterilerimize zamanında, doğru ve kaliteli ürün hizmeti sunmaktadır.

En İyi Teklifi Almanıza Yardımcı Olmak İçin Buradayız!
Bizi Arayın
+90 212 945 93 55
Bize Yazın
bilgi@vitalab.com.tr
Adres
Yeşilköy Mah. Atatürk Cad. No:12 B2 Blok K:7 No:256 EGS Business Park, İstanbul, Turkiye 34149